K O M U N I K A T

W dniu 15.09.2016 roku  na Stadionie Sportowym w Kolbuszowej odbyły się Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców

W zawodach  udział brały uczniowie ;

Szkoła Podstawowa   w Widełce

Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kolbuszowej

Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej

Szkoła Podstawowa w Kupnie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej

 

W Y N I K I;

DZIEWCZĘTA ;

Bieg na 60 m

  1. Katarzyna Pytlak – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
  2. Gabriela Kosierowska – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
  3. Andzelika Bujak – Szkoła Podstawowa w Widełce
  4. Karolina Foryś – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  5. Marcelina Biesiadecka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  6. Iga Zielińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  7. Kinga Przybyło – Szkoła Podstawowa w Widełce
  8. Alicja Szczepaniec – Szkoła Podstawowa w Widełce
  9. Aleksandra Białek – szkoła Podstawowa w Widełce

 

Bieg na 600 m

 

  1. Natalia Antkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  2. Martyna Gunia – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
  3. Wiktoria Saczawa – Szkoła Podstawowa w Widełce
  4. Wiktoria Faryniarz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  5. Magdalena Białek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  6. Marta Flis – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kilbuszowej
  7. Oliwia Rębisz – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej

 

Rzut Piłeczką Palantową;

 

  1. Nikola Zuba – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  2. Wiktoria Plis – Szkoła Podstawowa w Widełce
  3. Anna Puzio – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  4. Julia Olszowy – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  5. Aleksandra Karkut – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej

 

Skok w Dal;

 

  1. Martyn Białek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  2. Martyna Starzec – Szkola Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  3. Julia Wlazło – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
  4. Oliwia Micek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  5. Eliza Kubiś – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  6. Wiktoria Czyżewska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  7. Klaudia Sitarz – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej

 

CHŁOPCY ;

 

Bieg na 60 m

  1. Wiktor Leśniowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  2. Paweł Przybyło – Szkoła Podstawowa w Widełce
  3. Adam Niemczyk – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
  4. Dawid Skupiński – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  5. Bartłomiej Frącz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  6. Karol Rzucidło – Szkoła Podstawowa w Widełce
  7. Krzysztof Lenart – szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  8. Mateusz Augustyn – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
  9. Maksymilian Mazur – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  10. Bartłomiej Węgrzyn – Szkoła Podstawowa w Kupnie
  11. Jakub Szalony v- Szkoła Podstawowa w Kupnie
  12. Konrad Czaja – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej

 

Bieg na 1000 m

 

  1. Piotr Draus – Szkoła Podstawowa w Kupnie
  2. Szymon Gołabek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  3. Mateusz Partyka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  4. Dawid Oleś – Szkoła Podstawowa w Kupnie
  5. Maksymilian Rusin – szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  6. Jakub Wilk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej

Skok w dal

 

  1. Łukasz Mazur – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  2. Rafał Opiela – Szkoła Podstawowa w Kupnie
  3. Krystian Pyryt – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
  4. Kamil Malak – Szkoła Podstawowa w Widełce
  5. Konrad Salach – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  6. Dominik Tarnowski – Szkoła Podstawowa w Kupnie
  7. Dominik Turczyk – Szkoła Podstawowa w Kupnie

Rzut piłeczką palantową

 

  1. Miłosz Wojdyło – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  2. Andrzej Stąpor – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  3. Bartosz Gaweł – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  4. Wargacki Krzysztof – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
  5. Przemysław Filipowicz – Szkoła Podstawowa w Kupnie
  6. Michał Mytych – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  7. Patryk Pruchnik – Szkoła Podstawowa w Widełce
  8. Paweł Witkowski Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
  9. Mateusz Chuchro – Szkoła Podstawowa w Widełce
  10. Damian Drożdż – Szkoła Podstawowa w Kupnie
  11. Wiktor Kret – Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
  12. Dawid Miszczak Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej

Pierwszych czterech zawodników w każdej konkurencji  w kategorii dziewcząt i chłopców reprezentuje naszą Gminę na zawodach powiatowych , które odbędą się w dniu 20.09.2016 rok / dziewczęta/ i 23.09.2016 roku / chłopcy/  na stadionie sportowym w Kolbuszowej.